La Soniadita
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
La Soniadita Tandil appartement van 24 m² ligt op circa 19 minuten te voet van de Cerro El Centinela. Het appartement omvat voldoende ruimte voor het ontvangen van 3 personen in 1 slaapkamer.
Het 1-badkamer appartement is niet ver van het Museo Histórico Fuerte Independencia te vinden. Het Lago del Fuerte ligt op 3 km afstand van de accommodatie.
Het appartement heeft een keuken met airconditioning voor optimaal comfort. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met badlakens in deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt dit appartement een kitchenette met keukengerei. La Soniadita appartementen zijn in de buurt van de dichtstbijzijnde bushalte, Espora y Buzon.
- Locale bezienswaardigheiden
- Sierra de Las Animas2257 km
- Casino Tandil1040 km
- Palacio Municipal de Tandil2273 km
- Tandil train1917 km
- El Cerrito1761 km
- Fort Independence Historical Museum Tandil MUHFIT1321 km
- Stadhuis van Tandil2282 km
- Cerro Del Libertador. Gral San Martin1766 km
- Luchthavens
- Luchthaven Héroes De Malvinas18 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van La Soniadita appartement?
De prijs van het boeken van La Soniadita appartement is $80. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast La Soniadita appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is Espora y Buzon en deze bevindt zich binnen 450 meter van La Soniadita appartement. - ❓
Beschikt La Soniadita appartement over een internetverbinding?
Ja, La Soniadita appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 24 vierkante meters.